Blog naszego Filipka

o naszym wielkim małym dziecku

01 2008

Nowy Rok, czyli o tym jak przespałem sylwestrową imprezę

No i mamy Nowy Rok. Muszę sie Wam do czegoś przyznać… przespałem sylwestra!!! Normalnie nie mogę sobie tego darować!! cały rok (no, jak dla mnie, to okazało się ze nie cały ;-) ) czekania na impreze, a ja przespałem!!! Ale te wystrzały fajerwerków działały na mnie tak usypiająco, że nie byłem w stanie nawet oczu otworzyć :-D . A mówią, że było co podziwiać. No ale jak ja bym nie spał, to by nie mogli podziwiać :-P


Powiem krótko o przygotowaniach do sylwestra. Rodzice skombinowali mi szybciorem kojec do spania, jako że ja nie nadaję się do długodystansowego spania w wózku (we względu na pozycje, któe podczas snu  zwykłem przybierać), mama spakowała dla mnie rzeczy, zrobiła jedzonko na imprezę, zapakowaliśmy się do samochodu i pojechaliśmy :-) . Na miejscu, po rozpakowaniu się i ustaleniu miejsca mojego tymczasowego pobytu, udaliśmy się do pobliskiej łazienki, gdzie zostałem wykąpany. Jakież było moje zdziwienie podczas tej kąpieli!! Gdzie są moje zabawki?? Gdzie kran, który umiem uruchomić, gdzie kurek, którym umiem spuścić wodę z wanny, gdzie te wszystkie buteleczki, które uwielbiam zrzucać??
No ale jakoś udało sie mnie oczyścić, mama dała pysznej kaszki (uwaga, czas na rekalmę: kaszka bobovita o smaku straciatella) i ułożono mnie w owym kojcu. Usnąłem prawie błyskawicznie i spałem dopóki nie zaczęto mnie z tamtąd zabierać. Pierwszy raz byłem na podwórku o 3 w nocy. I powiem wam,  że zimno było. Do swojego łóżeczka trafiłem o godz 4 nad ranem i znowuż usnąłem snem niemowlaka :-D . I spałem do samego rana, czyli do godz 9 :-)


! wpis w “Nowy Rok, czyli o tym jak przespałem sylwestrową imprezę”

  1. snam niemowlaka … jeszcze przez 8 dni ;) … niebawem bedziesz juz “dorosły” :) … czekam na foteczki z sylwestra … Dawid tez przespał ;)

« Pora na kąpiel Siedzę sobie w garderobie i porządki tam robię :-) »