Blog naszego Filipka

o naszym wielkim małym dziecku

10 2006

Jestem Filip

Cześć :)
no to jestem :)
a kim jestem? mówią że … chłopakiem :)
i nazywają mnie Filipek, nawet mi się podoba, szczególnie jak tata tak do mnie mówi i mnie głaszcze (co prawda przez sadełko mamy, ale co tam :P ). kupują mi różne rzeczy, a ja z radości tłukę mamę rękami i nogami. a jak bardzo mnie rozśmieszą, to wypinam tyłek :D . a mam juz co wypinać. dzisiaj, tzn 3.10 znowu mnie podglądali, przy okazji sam sie dowiedziłem ze waże ponad 700 gram!! toż to nie daleko do kilograma :O. I mierze coś koło 28 cm. ogólnie jestem wielki, nie tylko fizycznie ;) , bo i głowę mam nie małą :)
aha! mama czasami “straszy” tatę ze i tak założy mi sukienke kiedyś, ale ja postanowiłem że się nie dam! w końcu jestem facet i nie będe paradowac (nawet na leżąco) w babskich ubraniach ;P!!
co jeszcze u mnie? lubie przeszkadzac mamie w pracy, a jeszcze bardziej w spaniu, ale to dlatego że jak pracuje albo śpi, to się ze mną nie bawi :<. ale ja potrafię sie upomniec o swoje, aż podskakuje. A jak ona podskakuje, to mnie buja i jest fajnie :D .
jeszcze coś: starsznie mi się podoba jak mama się przytuli brzuchem do pleców taty - wtedy i jego mogę skopac :) . wtedy oni się cieszą,a ja oprócz radochy ćwiczę mieśnie żeby następnymrazem mocniej przywalić :P . ale o tym nie mów nikomu ... ;)
to chyba tyle na dziś. jak dokonam czegoś nowego, to się pochwalę.

teraz dobranoc
(mama uważa ze idizemy spać, ja mam inne zdanie na ten temat, ale to za chwilę rozwieję złudzenia mamy :P )

pozdrawiam i robię przewrót!

Filip

Tutaj znajdziecie kilka fotek 

Tu mam 6 tygodni 12 tydzień mojego życia Powiedz mi prosto w profil!

Taki mam palec ręka, noga... ręka, noga...

podnoszę stopę życiową twarzowo mi :) w tym brzuchu czasem mi się nudzi moja ręka to twardy orzech...do zgryzienia


Dodaj Komentarz

You must be Logged in to post a comment.

« 21 tygodni Czy to prawda? »